




2 358 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 169015N | AUGROS | 55071LF9 | AVA Clever Choice | CNA6305 |
| CITROËN/PEUGEOT | 6448S7 | HELLA | 8FH351315571 | NISSENS | 71158 |
| NRF | 54347 | PRASCO | CI523H001 | VALEO | 811576 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C5 III (RD_) | Citroen C5 III Break (TD_) | Citroen C6 (TD_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09006305 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 218 мм |
| Ширина ядра радіатора | 155 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C5, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 218 |
| Код товару | 09006305 |
| Ширина решітки [мм] | 155 |