




5 980 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 157058N | ITH | 39185908 | KALE | 356085 |
| MAGNETI MARELLI | 351319205860 | MAHLE | CI638000P | NISSENS | 96140 |
| OPEL | 13356681 | OPEL | 39109103 | OPEL | 39185908 |
| THERMOTEC | DAX033TT | VAN WEZEL | 37014702 | VAUXHALL | 13356681 |
| VAUXHALL | 39109103 | VAUXHALL | 39185908 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel ASTRA K (B16) | Opel ASTRA K Sports Tourer (B16) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30966 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 111 мм |
| Глибина ядра радіатора | 95 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 95 |
| Довжина решітки [мм] | 600 |
| Код товару | 30966 |
| Ширина решітки [мм] | 111 |