



6 336 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123225 | 4SEASONS | 123225A | 4SEASONS | 123225O |
| AKS DASIS | 180122N | MAHLE | CR1967000P | NISSENS | 637664 |
| RENAULT | 214101809R | RENAULT | 214104EB0B | VAN WEZEL | 43012701 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan QASHQAI II SUV (J11, J11_) | Renault KADJAR (HA_, HL_) | Renault ESPACE V |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59271 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 539 мм |
| Ширина ядра радіатора | 467 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 539 |
| Код товару | 59271 |
| Ширина решітки [мм] | 467 |