




1 354 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD3166 | AMC Filter | FAF11036 | AVS AUTOPARTS | PA470 |
| BLUE PRINT | ADBP220058 | BOSCH | F026400794 | FEBI BILSTEIN | 175202 |
| FILTRON | AP0704 | MECAFILTER | ELP9712 | MISFAT | P435 |
| MULLER FILTER | PA3868 | PORSCHE | 971129620 | PORSCHE | 971129620A |
| PORSCHE | 971129620B | WIX FILTERS | WA9983 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche PANAMERA (971) | Porsche PANAMERA Sport Turismo (971) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C74002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 737 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 737 |
| Код товару | C74002 |
| Ширина [мм] | 134 |