




1 957 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 93943 | AKS DASIS | 229006N | AUTOGAMMA | 104891 |
| EACLIMA | 45C78005 | FRIGAIR | 06113001 | HELLA | 8FH351333154 |
| KALE | 356330 | MAHLE | AH237000S | NISSENS | 73644 |
| THERMOTEC | D6V003TT | VALEO | 811538 | VAN WEZEL | 59006129 |
| VOLVO | 30824478 | VOLVO | 30850697 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo S40 I (VS) | Volvo V40 универсал (VW) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54363 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 178 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 178 |
| Код товару | 54363 |
| Ширина решітки [мм] | 180 |