




4 803 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 210206N | AUTOGAMMA | 107061 | AVA Clever Choice | TO2464 |
| DENSO | DRM50042 | EACLIMA | 31R71232 | FRIGAIR | 01153120 |
| KOYORAD | PL012017 | NISSENS | 646844 | THERMOTEC | D72063TT |
| TOYOTA | 164000V090 | TOYOTA | 1640028630 | TOYOTA | 1640028631 |
| VALEO | 701595 | VAN WEZEL | 53002464 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota CAMRY седан (_XV4_) | Toyota VENZA (GGV1_, AGV1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53185 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 728 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 728 |
| Код товару | 53185 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |