



3 980 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 150156N | CITROËN | 9825333380 | DENSO | DRM21107 |
| JEEP | 9825333380 | OPEL | 9825333380 | PEUGEOT | 1663937880 |
| PEUGEOT | 9825333380 | VAN WEZEL | 40012703 | VAUXHALL | 9825333380 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel CORSA F | Peugeot 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) | Peugeot 2008 II (U_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550336 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 538 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | 208, Corsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 538 |
| Код товару | 550336 |
| Ширина решітки [мм] | 380 |