



7 346 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 110086N | AVA Clever Choice | MZ2222 | DENSO | DRM44033 |
| EACLIMA | 31R52099 | KOYORAD | PL062520R | MAZDA | LFH115200B |
| MAZDA | LFH115200C | NISSENS | 68550 | VAN WEZEL | 27002222 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 6 Hatchback (GG) | Mazda 6 (GG) | Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550106 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 728 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 728 |
| Код товару | 550106 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |