



698 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DT Spare Parts | 420154 | ELRING | 577804 | FEBI BILSTEIN | 03478 |
| GOETZE | 6034145070 | MEC-DIESEL | 520467 | MERCEDES | 0002015719 |
| MERCEDES | 0002018019 | MERCEDES | 0002019219 | MERCEDES | 0002019919 |
| MERCEDES | 0012011719 | MERCEDES | 0012011919 | MERCEDES-BENZ | 0002015719 |
| MERCEDES-BENZ | 0002018019 | MERCEDES-BENZ | 0002019219 | MERCEDES-BENZ | 0002019919 |
| MERCEDES-BENZ | 0012011719 | MERCEDES-BENZ | 0012011919 | MERCEDES-BENZ | A0002015719 |
| MERCEDES-BENZ | A0002018019 | MERCEDES-BENZ | A0002019219 | MERCEDES-BENZ | A0002019919 |
| MERCEDES-BENZ | A0012011719 | MERCEDES-BENZ | A0012011919 | SWAG | 99903478 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 577804 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 36.45 мм |
| Висота | 10.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10,8 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 15 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 40 |
| Код товару | 577804 |
| Конструкція радіального ущільнення вала | AAHU |