



1 207 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 13718480931 | MANN-FILTER | C29030 | MINI | 13718480931 |
| WIX FILTERS | WA9970 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 1 (F40) | BMW X2 (F39) | BMW 2 Gran Coupe (F44) |
| MINI MINI CLUBMAN (F54) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400867 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Код товару | F026400867 |
| Ширина [мм] | 222 |