




3 358 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 94034 | AKS DASIS | 069016N | AUTOGAMMA | 107733 |
| CITROËN | 6448W8 | DS | 6448W8 | JDEUS | M2070390 |
| NISSENS | 72987 | VALEO | 811534 | VAN WEZEL | 09016703 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C4 II (B7) | Citroen DS4 | DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54360 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Ширина ядра радіатора | 221 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 172 |
| Код товару | 54360 |
| Ширина решітки [мм] | 221 |