



6 807 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112139 | AKS DASIS | 560161N | HYUNDAI | 25310D7500 |
| HYUNDAI | 25310D7550 | KIA | 25310D7500 | KIA | 25310D7550 |
| MAHLE | CR1979000P | NISSENS | 606603 | VAN WEZEL | 82012728 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | Hyundai TUCSON (TLE) | KIA SPORTAGE (QL) (US) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550064 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 467 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, ix35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 635 |
| Код товару | 550064 |
| Ширина решітки [мм] | 467 |
| для номера OE | 25310D7500 |