



1 021 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 201129 | CITROËN | 1606374680 | CITROËN | 332671 |
| FEBEST | DAC55900054MKIT | FEBI BILSTEIN | 36309 | FIAT | 51745702 |
| GSP | GK6570 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4701057 | MEYLE | 2146500013 |
| MOOG | PEWB11429 | PEUGEOT | 1606374680 | PEUGEOT | 332671 |
| SKF | VKBA6570 | SKF | VKBA7114 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY фургон/универсал |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WBK10052 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 55 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
| Код товару | WBK10052 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Ширина [мм] | 54 |