




3 922 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BORG & BECK | BWK1589 | FAI AutoParts | FHBK1369 | FIRST LINE | FBK1589 |
| MAN | 2N0598611 | MAN | 2N0598611A | NK | 764737 |
| OPTIMAL | 102577 | VW | 2N0598611 | VW | 2N0598611A |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) | VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) | VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9246004K |
| Виробник | GSP |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 2 [мм] | 46 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 160 |
| Код товару | 9246004K |
| Кількість зубців кільця ABS | 96 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Розмір нарізі | M14X1,5 |