




1 646 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | 821127710 | FAI AutoParts | SS9852 | FEBI BILSTEIN | 182236 |
| MERCEDES-BENZ | 2173304000 | MERCEDES-BENZ | 2223300607 | MERCEDES-BENZ | A2173304000 |
| MERCEDES-BENZ | A2223300607 | OCAP | 0385938 | SWAG | 33108562 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W222, V222, X222) | Mercedes-Benz S-CLASS Кабриолет (A217) | Mercedes-Benz S-CLASS купе (C217) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BOGAP |
| Код запчастини | C3327138 |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,507 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з підшипником |
| Код товару | C3327138 |
| Розмір конуса [мм] | 20 |
| Сторона установки | зверху |
| Тип запчастини | Оригінал |
| парні номери артикулів | 182235 |