




1 448 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 200371 | CX | CX784 | KAVO PARTS | WBK10010 |
| MEYLE | 16147520007 | MOOG | REWB11511 | PFI | PHU53506K |
| RENAULT | 7701205499 | RIDEX | 654W0302 | RUVILLE | 5560 |
| SKF | VKBA3506 | SNR | R15560 | SNR | TGB12095S42 |
| SOLGY | 216252 | TRISCAN | 853025238 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | Renault KANGOO Express (FC0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9225026K |
| Виробник | GSP |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 133 мм |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 [мм] | 25 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 25 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кільцем датчика ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 133 |
| Код товару | 9225026K |
| Кількість зубців кільця ABS | 26 |
| Кількість отворів у диску | 4 |
| Розмір нарізі | M12X1,5 |