




1 971 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 409006N | AUGROS | 55068XF2 | FRIGAIR | 06043034 |
| HELLA | 8FH351000591 | IVECO | 42564485 | IVECO | 504026722 |
| MAHLE | AH11000S | NISSENS | 71811 | NRF | 54217 |
| VALEO | 811631 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY III c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY III фургон/универсал | Iveco DAILY III Автобус |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 28016700 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Ширина ядра радіатора | 260 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 25 |
| Довжина решітки [мм] | 220 |
| Код товару | 28016700 |
| Ширина решітки [мм] | 260 |