




5 030 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 117007N | EACLIMA | 36A52007 | MAZDA | R2AX13565 |
| NISSENS | 96372 | VAN WEZEL | 27004275 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda CX-7 (ER) | Mazda 6 (GH) | Mazda 6 Sport (GH) |
| Mazda 6 combi-coupe (GH) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30360 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 200 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 62 |
| Довжина решітки [мм] | 230 |
| Код товару | 30360 |
| Ширина решітки [мм] | 200 |