



8 410 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 040112N | AUDI | 5WA121251 | AUDI | 5WA121251L |
| NISSENS | 606267 | SEAT | 5WA121251L | SKODA | 5WA121251 |
| SKODA | 5WA121251L | VAN WEZEL | 58012733 | VW | 5WA121251 |
| VW | 5WA121251L |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 Limousine (8YS) | Audi A3 Sportback (8YA) | VW CADDY V Автофургон / микроавтобус (SBA, SBH) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550262 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Golf, Caddy, A3, Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 650 |
| Код товару | 550262 |
| Ширина решітки [мм] | 439 |