



598 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALPHA FILTER | AF1946s | BLUE PRINT | ADV182240 | BORSEHUNG | B10526 |
| BOSCH | F026400286 | FEBI BILSTEIN | 170232 | FILTRON | AP0046 |
| HENGST FILTER | E1132L | KAVO PARTS | FAF10824 | KAVO PARTS | FAF10477 |
| KNECHT | LX3138 | MAHLE | LX3138 | MANN-FILTER | C32013 |
| MANN-FILTER | C32010 | MEYLE | 1123210039 | PURFLUX | A1403 |
| PURFLUX | A1402 | SOFIMA | S3512A | VAG | 2H6129620 |
| WIX FILTERS | WA9721 | WUNDER FILTER | WH141 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1465L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 314 |
| Код товару | E1465L |
| Ширина [мм] | 260 |