




3 910 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 560044N | AUGROS | 55014856 | AUGROS | 5503587S |
| AVA Clever Choice | HY2174 | FRIGAIR | 01283110 | GERI | 33091 |
| HELLA | 8MK376763431 | HELLA | 8MK376763431 | HYUNDAI | 253102B100 |
| HYUNDAI | 253102B100 | HYUNDAI | 253102B120 | HYUNDAI | 253102B120 |
| JDEUS | 054M38 | KÜHLER SCHNEIDER | 9931201 | MAHLE | CR1324000S |
| MAHLE | CR1324000S | NISSENS | 67505 | NRF | 53943 |
| PRASCO | HN814R004 | SCHLIECKMANN | 60822174 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FE II (CM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82002174 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 433 мм |
| Ширина ядра радіатора | 778 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 433 |
| Код товару | 82002174 |
| Ширина решітки [мм] | 778 |