



5 476 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DENSO | DRM50030 | LEXUS | 16400AD020 | MAHLE | CR2684000S |
| NISSENS | 646812 | NRF | 53922 | SPECTRA PREMIUM | CU2817 |
| SPECTRA PREMIUM | CU2919 | TOYOTA | 164000P220 | TOYOTA | 16400AD010 |
| TOYOTA | 16400AD020 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus ES (GSV4_, ACV4_) | Toyota CAMRY седан (_XV4_) | Toyota AURION (_V4_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550145 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 766 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Avalon, Camry, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 766 |
| Код товару | 550145 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |