



6 052 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106192 | 4SEASONS | 106192A | AKS DASIS | 060082N |
| CITROËN | 1611261880 | EACLIMA | 31R51138 | MAHLE | CR2239000S |
| MITSUBISHI | 1350A764 | NISSENS | 636034 | PEUGEOT | 1611261880 |
| VAN WEZEL | 09012708 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen AIRCROSS | Mitsubishi ASX (GA_W_) | Peugeot 4008 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59260 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 4008, ASX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 700 |
| Код товару | 59260 |
| Ширина решітки [мм] | 408 |