




2 953 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 4F0820031A | AUDI | 4F0820031C | AVA Clever Choice | AI6397 |
| AVA Clever Choice | AIA6397 | EACLIMA | 45C02013 | HELLA | 8FH351511724 |
| KALE | 352135 | MAHLE | AH261000S | VALEO | 811527 |
| VAN WEZEL | 03006397 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 (4F2, C6) | Audi A6 Avant (4F5, C6) | Audi A6 Allroad (4FH, C6) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54393 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 143 мм |
| Ширина ядра радіатора | 295 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 143 |
| Код товару | 54393 |
| Ширина решітки [мм] | 295 |