




5 788 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 042048N | AUDI | 561820411C | FRIGAIR | 08103112 |
| HELLA | 8FC351011744 | MAGNETI MARELLI | 350203105900 | MAHLE | AC954000S |
| NISSENS | 940864 | VAN WEZEL | 58015714 | VEMO | V15621056 |
| VW | 561820411C |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW PASSAT (3G2) | VW PASSAT Variant (3G5) | VW PASSAT ALLTRACK (3G5, CB5) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350572 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 592 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 13,7 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 592 |
| Код товару | 350572 |
| Ширина решітки [мм] | 462 |