




2 873 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 53546 | AKS DASIS | 182021N | AUTO AIR GLOUCESTER | 161313 |
| AVA Clever Choice | RT5315 | AVA Clever Choice | RTA5315 | DELPHI | TSP0225568 |
| DENSO | DCN23007 | EACLIMA | 30C60041 | FRIGAIR | 08093038 |
| HELLA | 8FC351300651 | JDEUS | 723M41 | KALE | 342835 |
| MAGNETI MARELLI | 350203387000 | MAGNETI MARELLI | 350203387004 | MAHLE | AC313000S |
| NISSENS | 94656 | RENAULT | 7700436062 | THERMOTEC | KTT110035 |
| VALEO | 817602 | VAN WEZEL | 43005315 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35544 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11 |
| Ø впускного отвору [мм] | 14,4 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 500 |
| Код товару | 35544 |
| Ширина решітки [мм] | 382 |