




3 215 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 176010N | AUDI | 7P0422885B | AUDI | 7P5422885A |
| CUPRA | 7P0422885B | CUPRA | 7P5422885A | PORSCHE | 95834706900 |
| PORSCHE | 95834706920 | VAN WEZEL | 58013713 | VW | 7P0422885B |
| VW | 7P5422885A |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche CAYENNE (955) | Porsche CAYENNE | VW TOUAREG (7P5) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CLC109000P |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Довжина ядра радіатора | 502 мм |
| Ширина ядра радіатора | 50 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 502 |
| Код товару | CLC109000P |
| Ширина решітки [мм] | 50 |