




4 558 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43954 | AKS DASIS | 182020N | MERCEDES-BENZ | 4205012200 |
| MERCEDES-BENZ | A4205012200 | NISSAN | 9211000Q0C | NISSENS | 941284 |
| RENAULT | 921001939R | RENAULT | 921004575R | THERMOTEC | KTT110776 |
| VAN WEZEL | 33015703 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault KADJAR (HA_, HL_) | Renault MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) | Renault KOLEOS II (HC_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350550 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 614 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 614 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350550 |
| Ширина решітки [мм] | 369 |