



7 924 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43622 | AKS DASIS | 212101N | AUTOGAMMA | 107513 |
| AVA Clever Choice | TO5677 | AVA Clever Choice | TO5677D | DENSO | DCN50038 |
| EACLIMA | 30C71083 | FRIGAIR | 08153056 | JDEUS | M7280810 |
| KALE | 345585 | KOYORAD | CD010571M | LEXUS | 8846060420 |
| NISSENS | 940367 | TOYOTA | 8846060420 | VAN WEZEL | 53005677 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus GX (URJ15_) | Toyota LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350335 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 575 мм |
| Ширина ядра радіатора | 506 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 575 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350335 |
| Ширина решітки [мм] | 506 |