




4 025 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 44016 | AUDI | 5WA816411D | NISSENS | 940974 |
| VAN WEZEL | 03015705 | VW | 5WA816411D |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 Limousine (8YS) | Audi A3 Sportback (8YA) | VW GOLF VIII (CD1) |
| VW GOLF VIII Variant (CG5) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350668 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 558 мм |
| Ширина ядра радіатора | 392 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11,8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 13,8 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 558 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350668 |
| Обмеження виробника | KEI |
| Ширина решітки [мм] | 392 |