



2 215 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 189017N | AVA Clever Choice | RT6634 | EACLIMA | 45C60022 |
| HELLA | 8FH351511734 | JDEUS | M2231030 | KALE | 354915 |
| MAHLE | AH262000S | NISSENS | 73342 | RENAULT | 271150001R |
| VALEO | 811543 | VAN WEZEL | 43006634 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LAGUNA купе (DT0/1) | Renault LAGUNA III (BT0/1) | Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54443 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 175 мм |
| Ширина ядра радіатора | 186 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 175 |
| Код товару | 54443 |
| Ширина решітки [мм] | 186 |