



3 948 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | DSK3300 | ATE | 24013002361 | AUDI | 4G0615301B |
| AUDI | 4G0615301N | BLUE PRINT | ADV1843116 | BORG & BECK | BBD6122S |
| BREMBO | 09C42711 | DELPHI | BG9173C | FEBI BILSTEIN | 107718 |
| FTE | BS7840B | HELLA PAGID | 8DD355126861 | LPR | A1059VR |
| MINTEX | MDC2830C | NK | 3147169 | REMSA | 6167010 |
| sbs | 18153147169 | SWAG | 30107718 | TEXTAR | 92294305 |
| ZIMMERMANN | 100335952 | ZIMMERMANN | 100335920 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 Allroad (4GH, 4GJ) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 1835210067PD |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Висота | 62.1 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Тип | Високовуглецевий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 62,1 |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 15,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Код товару | 1835210067PD |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
| потрібна кількість | 2 |