



7 769 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 104173 | 4SEASONS | 107173 | AKS DASIS | 050138N |
| BMW | 17118666748 | NISSENS | 606785 | VAN WEZEL | 6012757 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (G20) | BMW 3 Touring (G21) | BMW Z4 Roadster (G29) |
| BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550279 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 613 мм |
| Ширина ядра радіатора | 500 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 613 |
| Код товару | 550279 |
| Ширина решітки [мм] | 500 |