



8 311 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 210264N | AUTOGAMMA | 107240 | AVA Clever Choice | TO2704 |
| DENSO | DRM50088 | EACLIMA | 31R71282 | JDEUS | 028M92 |
| KOYORAD | PL012763 | NISSENS | 646875 | TOYOTA | 164000R070 |
| TOYOTA | 164000R100 | VAN WEZEL | 53002704 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | Toyota AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59202 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 376 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 665 |
| Код товару | 59202 |
| Ширина решітки [мм] | 376 |