



1 555 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD5338 | BLUE PRINT | ADB112259 | BMW | 7838804 |
| BMW | 13727838804 | BOSCH | F026400431 | BOSCH | S0431 |
| FEBI BILSTEIN | 107831 | HENGST FILTER | E134L | MULLER FILTER | PA3803 |
| QUINTON HAZELL | QFA1058 | VAICO | V200026 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (E90) | BMW 3 купе (E92) | BMW 3 кабрио (E93) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1590 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 210.3 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Висота | 224 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 224,0 |
| Довжина [мм] | 210,3 |
| Код товару | LX1590 |
| Ширина [мм] | 161 |