



5 308 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120167 | AKS DASIS | 070169N | AUTOGAMMA | 107230 |
| AVA Clever Choice | DN2385 | DENSO | DRM46044 | EACLIMA | 31R18141 |
| FRIGAIR | 01213077 | JDEUS | 019M69 | JDEUS | RA0190230 |
| KOYORAD | PL022777 | MAGNETI MARELLI | 350213205500 | NISSAN | 214101FE0A |
| NISSAN | 214101FE0B | NISSAN | 21410BA62A | NISSENS | 68746 |
| VAN WEZEL | 33002385 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan CUBE (Z12) | Nissan JUKE (F15) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58231 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 428 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 480 |
| Код товару | 58231 |
| Ширина решітки [мм] | 428 |