



3 411 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 110130 | 4SEASONS | 110130O | AKS DASIS | 090083N |
| AVA Clever Choice | FD2368 | AVA Clever Choice | FDA2368 | EACLIMA | 31R22001 |
| FORD | 1305491 | FORD | 1309413 | FORD | 1318176 |
| FORD | 1354176 | FORD | 3M5H8005PG | FORD | 3M5H8005PH |
| FORD | 3M5H8005PJ | FORD | 3M5H8005PK | FRIGAIR | 01053083 |
| HELLA | 8MK376764271 | MAGNETI MARELLI | 350213169900 | MAHLE | CR1352000P |
| NISSENS | 62112 | VALEO | 734319 | VAN WEZEL | 18002368 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS II (DA_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53028 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 17 |
| Довжина решітки [мм] | 450 |
| Код товару | 53028 |
| Ширина решітки [мм] | 369 |