



1 088 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BALDWIN | PA10343 | BALDWIN | PA4184 | BLUE PRINT | ADT322111 |
| CHRYSLER | 053032527AA | FEBI BILSTEIN | 184322 | FRAM | CA9762 |
| KAVO PARTS | TA1292 | LUBERFINER | AF3956 | MAHLE | LX2871 |
| MAHLE | LX3072 | SOFIMA | S3E66A | TOYOTA | 178010P070 |
| TOYOTA | 1780131140 | TOYOTA | 1780131141 | UFI | 30E6600 |
| WIX FILTERS | WA10313 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus RX (GYL1_, GGL15, AGL10) | Toyota LAND CRUISER 300 (_J3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1641L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 230 |
| Код товару | E1641L |
| Ширина [мм] | 218 |