




2 877 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 31106878074 | BMW | 31106893549 | BMW | 31106893550 |
| BMW | 6878074 | BMW | 6893549 | BMW | 6893550 |
| LEMFÖRDER | 4313501 | SIDEM | 8216010 | SIDEM | 821698 |
| SPIDAN | 410701 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X5 (G05, F95) | BMW X7 (G07) | BMW X6 (G06, F96) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3146100052HD |
| Виробник | Meyle |
| Матеріал | Гума/метал |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота [мм] | 90 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | без кронштейна |
| Код товару | 3146100052HD |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
| Сторона установки | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| необхідна кількість | 2 |
| з екологічним знаком якості | Кліматично нейтральний |