




726 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 15067100 | MITSUBISHI | ME202325 | MITSUBISHI | ME202850 |
| PAYEN | NA5243 | REINZ | 815360600 | VICTOR REINZ | 815360600 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) | Mitsubishi MONTERO III (V7_W, V6_W) | Mitsubishi MONTERO IV (V8_W, V9_W) |
| Mitsubishi MONTERO III Вездеход откритий (V6_W, V7_W) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034965B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 11 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 74 |
| Код товару | 19034965B |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип нарізання | Права нарізь |