




2 983 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 121121 | 4SEASONS | 121121A | AKS DASIS | 150062N |
| AUTOGAMMA | 103520 | AVA Clever Choice | OL2346 | DENSO | DRM20106 |
| FRIGAIR | 01073114 | HELLA | 8MK376771241 | JDEUS | 020M04 |
| KOYORAD | PL462547 | MAGNETI MARELLI | 359000301530 | MAHLE | CR1500000S |
| NISSENS | 63092 | NISSENS | 691916 | NRF | 53475 |
| OPEL | 1300260 | OPEL | 13148295 | VALEO | 734386 |
| VAN WEZEL | 37002346 | VAUXHALL | 1300260 | VAUXHALL | 13148295 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel MERIVA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53475A |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Alternative |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 34 |
| Довжина решітки [мм] | 600 |
| Код товару | 53475A |
| Ширина решітки [мм] | 378 |