



4 055 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120HO14001 | 4SEASONS | 43121 | 4SEASONS | 43466 |
| AKS DASIS | 102019N | AUTO AIR GLOUCESTER | 168898 | AUTOGAMMA | 105244 |
| AVA Clever Choice | HD5222 | AVA Clever Choice | HD5222D | DELPHI | CF20423 |
| DENSO | DCN40017 | EACLIMA | 30C26025 | FRIGAIR | 08193014 |
| HELLA | 8FC351319211 | HONDA | 80110SAA013 | JDEUS | 713M27 |
| JDEUS | M7130270 | KALE | 392000 | KOYORAD | CD080293 |
| MAGNETI MARELLI | 350203346000 | MAGNETI MARELLI | 359003220770 | MAHLE | AC717000S |
| NISSENS | 940051 | THERMOTEC | KTT110036 | VALEO | 812718 |
| VALEO | 814043 | VAN WEZEL | 25005222 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35791 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 685 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 18 |
| Довжина решітки [мм] | 685 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 35791 |
| Ширина решітки [мм] | 322 |