


1 146 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F026402087 | BOSCH | N2087 | FILTRON | PP8796 |
| HENGST FILTER | H201WDK | IVECO | 2995711 | IVECO | 504112123 |
| KNECHT | KC416 | MANN-FILTER | WDK9407 | SOFIMA | S1395NR |
| UFI | 2439501 | UNICO FILTER | FI81734 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco EuroTrakker | Iveco Trakker | Iveco EuroTech MH |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S1395NR |
| Виробник | Sofima |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 170 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 170 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 62 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 110 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 72 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 108 |
| Код товару | S1395NR |