




1 462 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| INFINITI | 11927AG300 | INFINITI | 11927AG30A | LUCAS ELECTRICAL | LA0385 |
| NIPPARTS | N1141061 | NISSAN | 11927AG300 | NISSAN | 11927AG30A |
| NSK-RHP | 84SPF0103S05 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| INFINITI FX | INFINITI M35 | Nissan PATHFINDER (R50) |
| Nissan 350 Z (Z33) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36321 |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Ролик |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | FX, 350Z, Pathfinder, M35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Код товару | T36321 |
| Ширина [мм] | 20 |