




785 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP220040 | BMW | 13718580429 | BOSCH | F026400692 |
| BOSCH | S0692 | CoopersFiaam | PA7928 | FEBI BILSTEIN | 173461 |
| FILTRON | AP0266 | FRAM | CA12643 | HENGST FILTER | E1777L |
| KNECHT | LX39852 | MAHLE | LX39852 | MANN-FILTER | C27061 |
| MECAFILTER | ELP9605 | MEYLE | 3123210046 | PURFLUX | A3048 |
| TECNOCAR | A2706 | WIX FILTERS | WA9966 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (G20) | BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A3048 |
| Виробник | Purflux |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 275 |
| Код товару | A3048 |
| Ширина [мм] | 235 |