




2 556 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 13047055222 | BOSCH | 0986460232 | BREMBO | P49065 |
| CIFAM | 82212370 | DELPHI | LP3632 | FTE | BL2938A1 |
| GALFER | B1G12017942 | GALFER | G1201794 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3603006 |
| ICER | 182364 | MAZDA | BCYA3328ZA | MAZDA | BCYB3328Z |
| MAZDA | BCYB3328ZA | METELLI | 2212370 | MINTEX | MDB4197 |
| NK | 223268 | TEXTAR | 2617701 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 3 Наклонная задняя часть (BP) | Mazda 3 седан (BP_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13046055222 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 55.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55,7 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02A0335/0667 |
| Код товару | 13046055222 |
| Товщина (мм) | 16,0 |
| Ширина [мм] | 138,0 |