




3 848 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123208 | 4SEASONS | 123208A | AKS DASIS | 180085N |
| AVA Clever Choice | RT2469 | AVA Clever Choice | RTA2469 | HELLA | 8MK376755531 |
| MAGNETI MARELLI | 350213142600 | MAGNETI MARELLI | 350213142700 | MAHLE | CR1157000P |
| NISSENS | 637628 | RENAULT | 8200418328 | VAN WEZEL | 43002469 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault KANGOO Express (FW0/1_) | Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) | Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53004 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 564 мм |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 23 |
| Довжина решітки [мм] | 564 |
| Код товару | 53004 |
| Ширина решітки [мм] | 433 |