



5 554 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120196 | 4SEASONS | 120196A | AKS DASIS | 070192N |
| AUTOGAMMA | 107439 | AVA Clever Choice | DN2416 | AVA Clever Choice | DNA2416 |
| EACLIMA | 31R18190 | KOYORAD | PL023499 | MAGNETI MARELLI | 350213206000 |
| MAHLE | CR2240000S | NISSAN | 214104ED0A | NISSAN | 214104ED1A |
| NISSAN | 21410BM92A | NISSENS | 637663 | RENAULT | 214101527R |
| VALEO | 735624 | VAN WEZEL | 13012704 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan QASHQAI II SUV (J11, J11_) | Renault KADJAR (HA_, HL_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59275 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 539 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 539 |
| Код товару | 59275 |
| Ширина решітки [мм] | 468 |