



5 168 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 117080 | 4SEASONS | 117081 | AKS DASIS | 110079N |
| AUTOGAMMA | 107426 | AVA Clever Choice | MZ2227 | DENSO | DRM44036 |
| EACLIMA | 31R52103 | KOYORAD | PL062694 | MAZDA | LF4J15200B |
| MAZDA | LF4J15200C | MAZDA | LFCT15200 | MAZDA | LFCT15200A |
| MAZDA | LFCT15200B | MAZDA | LFY115SB0 | MAZDA | LFY515SB0 |
| NISSENS | 68507 | VAN WEZEL | 27002227 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 6 (GH) | Mazda 6 combi-coupe (GH) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58393 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 738 |
| Код товару | 58393 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |