



6 408 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106190 | 4SEASONS | 106190A | AKS DASIS | 060079N |
| AVA Clever Choice | MT2275 | CITROËN | 1611262980 | EACLIMA | 31R51139 |
| KOYORAD | PL033739 | MAHLE | CR2237000S | MITSUBISHI | 1350A763 |
| NISSENS | 636032 | PEUGEOT | 1611262980 | VAN WEZEL | 09012707 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen AIRCROSS | Mitsubishi ASX (GA_W_) | Peugeot 4008 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550023 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 4008, ASX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 700 |
| Код товару | 550023 |
| Ширина решітки [мм] | 408 |